TİYATRO Haber Girişi : 21 Eylül 2018 19:18

'Notre Dame'ın Kamburu' müzikali tekrar sahnede

'Notre Dame'ın Kamburu', Türkçe müzikal olarak KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi'nde seyirciyle yine buluşmaya devam edecek.
Victor Hugo'nun ölümsüz eseri Notre Dame'ın Kamburu, Türkçe Müzikal olarak yeni sezonda da 16 Ekim 2018 Salı günü 20.30'da KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi'nde seyirciyle buluşmaya devam ediyor.

Oyunda çirkin ve kambur Kilise zangocu Quasimodo'nun, Fransa'nın ruhani ve dini lideri Claude Frollo'nun ve kralın ordusunun komutanı Phoebus'un semtte yaşayan çingene Kızı Esmeralda'ya olan aşklarını ve ruhlarında oluşan ikilemleri romantik yaklaşımla ele alan danslarıyla göz dolduran, Türk oyuncuların yer aldığı Türkçe bir müzikal...

Biletlerinizi buraya tıklayarak temin edebilirsiniz.
Bilgi için: 0541 658 3772Yazan: Victor Hugo
Uyarlayan: Vural Bingöl, Erhan Yaman
Yönetmen: Vural Bingöl
Oyuncular: Vural Bingöl, Kamala Mustafayeva, Erhan Yaman, Andrea Primavera, Murat Yaşar Özdemir, Ayça Ergun, Can Özkeçeci, Bahtiyar Tamer Aksu, Alaattin Bahar, İrge Merve İp, Nilüfer Ömürlü, Göker Yıldız


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.