Haber Girişi : 21 Kasım 2019 22:11

Seks köleleri ve Şehremini

Birkaç rüya kaydı

#Rüya 1,5 (Aralık sonu, Ocak başı bir gece)

Firmadan Pakistanlı arkadaş Rızwan'la Vietnam ya da Malezya'da bir plastik makineleri fuarına gitmişiz. Kireç badanalı, ferahlatıcı derecede beyaz evlerin avlularına çıkan koridorlarda yürüyoruz. Üzerimizde Asya güneşi. Rüyanın gerisini hatırlamıyorum. Dolu bir sidik torbası, yüksek tansiyon ve ama tuhaf bir ferahlık hissi ile uyandım.

#Rüya 2 (21 Şubat gecesi)

Gündüz internet sitelerinde rastgeldiğim haberlerin etkisinde gördüm bu rüyayı, eminim. Birincisi; Reina saldırganının kaldığı evdeki Mısırlı kadına dair. Kadın, görende şehvet uyandırıyor. Yazışmalarda, İŞİD'lilerin toplu seks isteğini kabul ettiğini okuyorum, bingo. İkincisi ise Irak ve Suriye'de IŞİD'lilerin seks kölesi kadınları (aralarında Sünniler de var) esir ettikleri mekânları görüyorum. Kusma hissiyle dolup taşmıyorum. Kanıksamışım. Benim yerime rüyam kusuyor.

Şöyle ki;
Şehremini'de hep önünden geçtiğim, belki en fazla bir kez alışveriş yaptığım bir piliç çevirmeci var. Ya bu dükkân ya da bunun yanındaki dükkân ikinci okuduğum haberdeki izbeliği yansıtıyor. Dükkân ziyarete açık. Bir esirhane gibi. IŞİD'lilerin olabilir burası. Ancak içeri girince, IŞİD'lilerin tutulduğu, darp edildiği ve halka izletildiği bir yer olduğunu görüyorum. Duvarlarda kanlar var. İçerisinin kokusunu merak ediyorum ama alamıyorum. Çok uzun kalmanın tekinsiz olduğunu düşünüp geri çıkıyorum.

#Rüya 3 (23 Şubat gecesi)

Eski okulum Yedikule Lisesi. Mimarisi tepeden tırnağa değişmiş. Dairesel bir bina olmuş. Koridorlarda sürekli dairesel hareketler tekrarlayarak, binanın diğer cephesine geçiyoruz. Erkek grubu olarak volta atıyoruz. Eski voltalardaki gibi ama bir şeyler eksik; büyümüşüz. Bol floresanlı, çıldırtıcı lise ışığı altında, büyümüşüz. Sınıflardan bazılarında, liseden sonra hiç konuşmadığımız koca dudaklı ve sinsi Sertaç'ı görüyorum. Kimlerle birlikte katıldığımı bilmediğim derste, lümpen şahıs Kamuran Şenol, hoca konumunda, "13. dünya savaşındayız," diyor, ya da "13.'sünü idrak ettiğimiz şu günlerde de," olabilir. Uykuda dahi 3.'sünden sonrasını takip edemediğimi ve bu işte bir saçmalık olduğunu fark ediyorum. Ama teslim olmuşum. Küçük üçgen flamalarda, Efes Pilsen'in bu derslerin sponsoru olduğu belirtilmiş.

Sair zamandan daha erekte bir penis ve işeme isteğiyle uyandım.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.